Nowa pożyczka od Raiffeisen Bank

Cała rodzina pozuje do zdjęcia

Poszukujesz taniej pożyczki na dowód osobisty w banku? Raiffeisen Bank przygotował ofertę specjalnie dla tych, którzy pilnie potrzebują gotówki.

logo Raiffeisen PolbankBank działa na polskim rynku od roku 1991 początkowo kierując swoje usługi do klientów korporacyjnych. W roku 2013 zadebiutowała marka Raiffeisen Polbank, która Należy do austriackiej Grupy Raiffeisen. Z usług finansowych banku mogą obecnie korzystać klienci indywidualni oraz małe firmy i korporacje. Dla tych pierwszych oferuje między innymi kredyty gotówkowe i hipoteczne, w tym kredyt hipoteczny konsolidacyjny przedstawiony na portalu internetowym https://gg2010.pl. Ponadto udostępnia karty kredytowe i konta bankowe, w tym również konta oszczędnościowe oraz daje możliwość inwestycji czyli otwarcia lokaty bankowej.

W roku 2017 bank został uhonorowany tytułem “Bank doceniony przez klientów” zajmując druygie miejsce w rankingu Satysfakcji Klientów Detalicznych Banków.

Już od jakiegoś czasu można zaobserwować rosnącą konkurencje produktów finansowych w sektorze bankowym. Ostatnimi czasy modne stały się kredyty internetowe na niewielkie kwoty. Tym samym banki niejako wchodzą w strefę pożyczek pozabankowych, które również świadczone są online. Raiffeisen Bank dodatkowo proponuje kredyt na dowód, który można uzyskać bez wychodzenia domu.

Kobieta w okularach zasłania włosami usta
Najnowsza oferta Raiffeissen Polbank to kredyt na dowód do 4 000 zł

Tanie pożyczka na dowód w Raiffeisen Polbank

Osoby zainteresowane zaciągnięciem pożyczki w Raiffeisen Polbank mogą otrzymać pierwsze zobowiązanie finansowe do 4 000 zł z RRSO = 2,88% i okresem spłaty wynoszącym od 6 do 24 miesięcy. Przy maksymalnej kwocie kredytu, który zostanie zaciągnięty na 2 lata całkowity jego koszt wyniesie tylko 119 zł. Dodatkowo oprocentowanie stałe pożyczki jest równe 0%.
By aplikować o pożyczkę w Raiffeisen Polbank można:

  • odwiedzić jeden z oddziałów banku
  • złożyć wniosek o pożyczkę drogą internatową
  • skontaktować się telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta (dni powszednie od 8:00 do 20:00)

Nie trzeba przygotowywać żadnych dodatkowych dokumentów oprócz dowodu osobistego.