Pożyczki pod zastaw nieruchmości

Businessman w firmie rozmawia przez telefon

Kredyt pod zastaw nieruchomości jest zobowiązaniem finansowym, które oparte jest na zabezpieczeniu. Stanowi je nieruchomość bądź działka pod jej budowę. Dzięki takiej formie zabezpieczenia banki obniżają zdecydowanie ryzyko kredytowe związane z niemożliwość uregulowania zadłużenia przez pożyczkobiorcę. Określane bywa jako pożyczka hipoteczna, a jej wartość sięga określonej wartości danej nieruchomości. Choć wydawać by się mogło, że zabezpieczenie kredytu znacznie zwiększa szanse jego uzyskania, to mimo wszystko jego przystawalność nie jest wysoka. Właściciele domów lub mieszkań, którzy aplikują o pożyczki hipoteczne w banku często otrzymują odmowne decyzje. Powodem może być negatywny wpis w historii kredytowej lub nieodpowiednia zdolność kredytowa. Dlatego alternatywą tego typu przedsięwzięć są prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości. Oferują je firmy spoza sektora bankowego, które nie będą z taką detalicznością analizowały historii i zdolności kredytowej swoich potencjalnych klientów. Jeśli jesteś właścicielem lub właścicielką domu, mieszkania, lokalu użytkowego czy działki możesz ubiegać się o kredyty pod zastaw, nawet bez wychodzenia z domu.

Wybierz dobrą prywatną firmę pożyczkową

Zaciąganie prywatnych pożyczek pod zastaw budzi wiele wątpliwości. Wszakże firmy spoza sektora bankowego nie cieszą się tak dużym zaufaniem jak banki, a wiele z nich działa niezgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim. Najlepiej skorzystać z pożyczek pod zastaw oferowanych przez sprawdzone grupy finansowe. Jedną z nich jest Grupa Inwestycyjna SAFE House Inwestum.
Inwestum ma do zaproponowania osobom potrzebującym wsparcia finansowego kredyty pod zastaw nieruchomości z wpisem do księgi wieczystej. Procedura ubiegania się o zobowiązanie finansowe jest podobna do procesu aplikowania o pożyczkę hipoteczną w banku. Właściciel nieruchomości może w dalszym ciągu mieszkać w swoim mieszkaniu bądź domu, a jedyny ślad świadczący o tym, że zaciągnął kredyt to wpis w IV dziale księgi wieczystej. Zostanie on usunięty zaraz po uregulowaniu całej kwoty pożyczki. Jeśli zaś potrzebujemy szybkiej pożyczki przez internet, warto wybrać chwilówki online nowe i zaspokoić najpilniejsze wydatki.

Ubieganie się o kredyty pod zastaw nieruchomości
Każdy właściciel nieruchomości, która nie jest obciążona hipoteką oraz nie stanowi zastawu innego rodzaju zobowiązania może starać się o kredyt w Inwestum. By rozpocząć proces wnioskowania należy przygotować:

  • akt notarialny oraz wypis z księgi wieczystej
  • zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych
  • zaświadczenie o niezaleganiu ze stałymi opłatami takimi jak np. czynsz
  • zdjęcia nieruchomości z zewnątrz oraz ze środka
  • w przypadku darowizn zaświadczenie z US o opłaceniu podatku od spadku i darowizn

Niewątpliwymi zaletami pożyczek pod zastaw z Inwestum są niski miesięczny koszt pożyczki (około 2,5 do 3%) oraz bak konieczności wymeldowania. Nie dochodzi do przywłaszczenia nieruchomości, a wysokość kredytu może sięgać do 40% jej wartości.
Grupa Inwestycyjna Safe House działająca na rynku finansowym już od lat 90-tych cechuje się dużym doświadczeniem w udzielaniu pożyczek i kredytów oraz rzetelnością i sumiennością wykonywanych obowiązków. Profesjonalna obsługa klienta i fachowa pomoc czekają na każdego klienta chcącego skorzystać z usług Inwestum.

Dane kontaktowe do firmy:
GRUPA Inwestycyjna Inwestum SAFE HOUSE
telefon: 535-43-44-65
adres mailowy: [email protected]